KONST / Litografier / Färglitografier 13491056
nr 1349 1056
Steffen Kindt
(f. 1955), Danmark
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 7/50,4/50. Motivet: 28x46-39x32cm
Steffen Kindt, dansk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:28:26
25/9 21:15:23
700 kr
28/9 17:47:34